o firmie oferta certyfikaty kontakt partnerzy mapa dojazdu

powrót do strony głównej


PAPIRUS S.J.

- to jedno z kilkudziesięciu przedsiębiorstw i hurtowni objętych ogólnopolską siecią handlową - PARTNER XXI - zajmującą się sprzedażą art. biurowych, papierniczych, szkolnych i higienicznych. PARTNER XXI aktualnie jest jednym z największych dystrybutorów tego asortymentu w Polsce. Jako dynamicznie rozwijająca się nowoczesna i silna organizacja bazuje wyłącznie na polskim kapitale.

Partner XXI liczy obecnie 20 członków-udziałowców oraz kilkadziesiąt współpracujących w sieci lokalnych biuroserwisów i hurtowni partnerskich na obszarze całej Polski. PAPIRUS S.J. jako hurtownia stowarzyszona dzięki sieci PARTNER XXI utrzymuje bardzo dobrą i szeroką współpracę z największymi dostawcami oferwanego przez nas asortymentu a tym samym umożliwia utrzymanie najlepszych cen, organizowanie licznych atrakcyjnych promocji i konkursów oraz realizację indywidualnych nietypowych zamówień.

Głównym celem jaki stawia sobie PAPIRUS S.J. oraz cała sieć biuroserwisowa PARTNER XXI jest przedstawienie Państwu najkorzystniejszej oferty na rynku oraz zapewnienie optymalnej, sprawnej i efektywnej obsługi biur, urzędów, banków, instytucji, przedsiębiorstw itp.

Realizacji tego celu powinien dobrze służyć katalog PARTNER XXI wydany również w wersji multimedialnej i jego kolejne edycje oraz zestaw katalogów i załączników uzupełniających i rozszerzających naszą ofertę.

Jesteśmy przekonani, że wybierając nas jako swego dostawcę, będą Państwo ustatysfakcjonowani nie tylko zaprezentowaną ofertą, ale i jakością współpracy z naszym DZIAŁEM OBSŁUGI KLIENTA oraz z przedstawicielami handlowymi, którzy będą Państwu służyć radą i pomocą.


Firma PAPIRUS S.J. jest regionalnym dystrybutorem sieci biuro service - PARTNER XXI

POLSKA SIEĆ HANDLOWA

Wszystkich klientów zapraszamy
do naszej siedziby w Świeciu
czynne od poniedziałku do piątku
w godzinach: 800 - 1600


  1. Dostawa produktów pod wskazany adres w zamówieniu realizowana jest w ciągu 24 godzin.

  2. Dostawa towaru - Świecie, Chełmno i okolice - gratis.

  3. Liczne promocje i konkursy.

  4. Udzielamy pełnej gwarancji producenta na produkty oferowane w katalogu. Produkty nie objęte gwarancją producenta objęte są prawem rękojmii określonym w Kodeksie Cywilnym. Listę adresową autoryzowanych punktów serwisowych znajdą Państwo na stronach katalogowych po indeksie towarów.